Rekreační dům U Perníčků

adresa: Ostrov u Macochy 434
telefon: +420 605 329 937
e: ubytovaniupernicku@seznam.cz
www: www.pernicovi.cz

Poloha, vzdálenosti

GPS: 49°23'1.933"N, 16°46'19.388"E
autobus: 0,4 km
vlak: 13 km
Macocha (vzdušnou čarou): 3,5 km

Ubytování

kapacita: 9 lůžek
sezóna: 13500 / týden za dům
mimo sezónu: 12000 / týden za dům
kompletní ceník

Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků
Rekreační dům U Perníčků

Popis ubytování a služeb - Rekreační dům U Perníčků

Pronájem rekreačního domu se nachází v srdci Moravského krasu, ve vesnici Ostrov u Macochy. Dům „U Perničků“ je umístěn na okraji vesnice poblíž lesa. Celý pozemek je oplocený. Za domem se nachází velká zahrada s pískovištěm, trampolínou a houpačkou pro děti. Rodiče si mohou sednout na terasu a užívat si klidné dovolené. Toto místo je jak pro prázdninový pobyt pro rodiny s dětmi, tak i milovníky přírodních krás. Moravský kras je zárukou krásných nezapomenutelných zážitků.

I. patro: vstupní hala s věšákem a botníkem; 1 x WC s umyvadlem; moderní kuchyň – sporák, lednice s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač a nádobí; prostorná jídelna, pohovka, (dětská stolička); obývací pokoj - televize + USB vstup, WIFI, sedací souprava, konferenční stolek; z jídelny i obývacího pokoje je přímý vstup na balkon s výhledem na zahradu.

II. patro: pokoj č. I - 4 lůžka; pokoj č. II - 3 lůžka; ložnice - 2 lůžka; koupelna - 1 x WC s umyvadlem, vana, sprchový kout, (dětská postýlka).

Prostorné posezení na zahradě - přístup z přízemí. V posezení je k dispozici zahradní nábytek pro 6 osob. Před domem u lesa se nachází posezení u ohniště. Dětská houpačka,kryt pro malé vojáky a ovocný sad. Objekt vzhledem ke svému umístěný je velice vhodný i pro rodiny s malými dětmi, které si můžou hrát na vybavené zahradě za domem, kde je máte přímo z domu na dohled. Zahrada je vybavena houpačkou, pískovištěm, trampolínou s ochranou sítí o průměru 3 m. Na posezení svítí sluníčko už od dopoledních hodin až po západ slunce. Parkování na vlastním pozemku.